English
کانال تلگرامقالب های پروفیل upvc.دیوارپوش pvc،قالب چوب پلاست wpvc،داکت برق و...
 
مجموعه  Drupvc در راستای خدمت نوین به همکاران و دوستان عزیز در بخش صنعت بر پایه pvc  این سایت را تشکیل داده است تا از طریق این سایت  بتواند کمکی و راهنمایی در جهت نیل به اهداف مشتریان گرامی باشد.
مجموعه در تمام موارد صنعت برپایه pvc سعی در خدمت رسانی به دوستان عزیر را دارد.

خدمات مشاوره، خرید دستگاهها و قالب، نصب و راه اندازی، آموزش، خدمات تعمیر قالب های پروفیل pvc از جمله اهداف و کارهای اصلی گروه می باشد که البته در کنار این موارد در زمینه تولید و مونتاژ درب و پنجره های Upvc نیز فعالیت دارد که نمونه کارها نیز در بخش مربوطه اعلام گردیده است. کارهای مربوط به مشاوره و خرید و نصب و راه اندازی با همکاری متخصصین از کشور ترکیه و کارهای قالب و سرویس قالب ها بیشتر توسط شرکت قالب سازی ترو وا ماکینا کالیپ صورت می پذیرد.
در ضمن سایر خطوط اعم از خطوط تولید لوله و اکسترودر و قالب های مربوطه،خطوط مربوط به بازیافت نیز از جمله فعالیت های شرکت می باشد و تمام ملزومات و لوازم یدکی هم نو وهم استوک برای این مواردی که شرکت فعالیت می نماید، فراهم می نماید.
شرکت توانایی فراهم کردن تمامی درخواست های مشتریان خود از کشورهای مختلف سازنده دستگاه را دارد و بسته ومتناسب با درخواست مشتریان از کشور مد نظر تامین می نماید.

از نمونه کارهای فروش وتعمیر قالب هم میتوان به مشتریانی  که قبلا شرکت  Truva Makina Kalip با آنها همکاری داشته می توان به شرکت های محترم ذیل اشاره نمود:

پروفیل دکتر وین
شرکت آذران فضا نما
شرکت کالوین
شرکت کمپارس
شرکت A.B.i

.
.
.
.

شماره تماس:
09124351859
ایمیل :
info@drupvc.com
sakan.h@hotmail.com

طراحي از :